INDICO spol. s r.o.

INDICO spol. s r.o. je na trhu již od února roku 1992. Zabývá se komplexními technologickými dodávkami pro zdravotnictví. Zajišťuje komplexní realizace ordinací všech oborů, klinických laboratoří i lékáren všech typů, včetně ředění cytostatik. Rovněž v klinických oborech má za sebou širokou škálu dodávek jako plastické chirurgie, oftalmologické kliniky a dále kompletní vybavení rehabilitačních ústavů, lázní, LDN a specializovaných léčebných a pobytových zařízení.

INDICO spol. s r.o. Je spolehlivý tým architektů, specializovaných projektantů, projektových manažerů a klinických specialistů orientujících se na činnost ve zdravotnictví a na straně druhé má k dispozici kvalitní subdodavatele všech stavebních oborů a konečně dodavatele zdravotnickcých prostředků a mobiliáře. Nábytek pro zdravotnictví a laboratoře vyrábí naši zkušení stolaři dle projektů naší projekce na míru. Po celou dobu dodávky může klient neustále vstupovat do realizace a koordinovat projekt se svými představami. Další výhodou je díky dobré koordinaci průběhu projektování, vyřizování stavební agendy, realizace stavby a výroby interiéru minimalizace doby realizace díla. Ocení zejména investor.

 

INDICO spol. s r.o. umí komplexně dodat celou stavbu, interiér, nábytek, techniku zdravotnickou i laboratorní, včetně nástrojů a pomůcek. Koncový uživatel tak má na stole pouze "jedno telefonní číslo" na kterém mu pracovníci naší firmy poskytnou veškerý servis (konzultace, projekt, úřady, stavba, interiér, dopravu zařízení na místo instalace, sestavení a montáž, žaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis) a to vše za podmínek, které si určí sám uživatel a které mu budou nejlépe vyhovovat.

INDICO spol s r.o. nabízí tyto služby poskytující po celém území ČR:

  • prohlídka objektů s navržením využití
  • vypracování doporučených dispozičních řešení, včetně interiérů
  • optimalizace extreiéru - výlohy, štíty, vstup
  • konzultace optimální varianty se souhlasem investora
  • výběr realizací s časovým harmonogramem
  • projektová dokumentace dle nutného rozsahu
  • příprava projektové dokumentace
  • optimalizace cenové kalkulace schválené investorem
  • jednání s DOSS

INDICO spol. s r.o.  je držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2009
Politika jakosti k nahlédnutí zde:
Politika jakosti FINAL.pdf (44179)

                       

 

 

 

 

 


Kontakt

INDICO spol. s r.o.

Pod nemocnicí 2028
Ostrava - Poruba
708 00


602 726 001
602 726 002
602 180 057